KONST / Litografier / Färglitografier 15763362
nr 1576 3362
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerade, numrerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 35x50 cm, ca
Utrop:
500 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:22:01
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner